Alert RCB dla mieszkańców Lubelszczyzny. SMS-y ostrzegają przed burzami

Alert RCB 30.06.2021
Alert RCB 30.06.2021

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało do mieszkańców województwa lubelskiego ostrzeżenie Alert RCB przed burzami, deszczem, silnym wiatrem i lokalnym gradem.

Alert RCB dla województwa lubelskiego 30.06.2021

„Uwaga! Dziś i w nocy (30.06/1.07) burze, ulewny deszcz, bardzo silny wiatr i lokalnie grad. Zabezpiecz rzeczy, które może porwać wiatr. Możliwe podtopienia” – ostrzeżenia Alert RCB o tej treści otrzymali mieszkańcy województwa lubelskiego.

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, należy spodziewać się opadów deszczu, których suma może wynieść 40 mm oraz wiatru, który w porywach osiągnie 90 km/h. Szczegóły prognozy pogody: To nie koniec niespokojnej pogody. Wydano kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiegoWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.