Ale uderzenia! Zobacz nagranie burzy nad Lublinem

Burza nad Lublinem - piorun
Burza nad Lublinem - piorun | fot. czytelnik Jakub

Nad Lublin nadciągnęła burza. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami z gradem. Jeden z naszych czytelników zarejestrował na nagraniu uderzenia piorunów nad naszym miastem.

Burza nad Lublinem 17.07.2023

Jeden z naszych czytelników przesłał nam nagranie z Lublina. Podczas poniedziałkowej burzy uwiecznił prawdziwą gratkę dla miłośników spektakularnych zjawisk pogodowych – wyładowania doziemne. Trzeba przyznać, że nagranie robi prawdziwe wrażenie!

Przypomnijmy, że do godzin wieczornych w naszym regionie obowiązuje ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia przed burzami z gradem. Szczegóły w komunikacie pogodowym: Pogoda na dziś – poniedziałek 17.07. Kolejny dzień upałów. Synoptycy ostrzegają przed silnymi burzami z gradem

Nagranie dzisiejszej burzy nad Lublinem | Jakub

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. IMGW dało pierwszy stopień, a łowcy burz (tak, istnieje taka strona), dali drugi stopień.