Albert w nocy wyszedł z imprezy i nie wrócił. Trwają jego poszukiwania

68 140516
Trwają poszukiwania zaginionego Alberta Szumiły | fot. KPP Hrubieszów

Strażacy przeszukują koryto rzeki Huczwa, gdzie znaleziono ślady zaginionego 18-letniego Alberta Szumiły. Nastolatek w nocy wyszedł z imprezy i już nie wrócił.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 4 rano. Dyżurny hrubieszowskiej policji został poinformowany o zaginięciu 18-letniego Alberta Szumiły z Hrubieszowa. Nastolatek w niedzielę był na imprezie w lokalu na osiedlu Lipice w Hrubieszowie. W pewnym momencie Albert wyszedł z imprezy i nie dotarł do domu.

Policjanci ustalili, że nastolatek najprawdopodobniej udał się w kierunku miejscowości Brodzica. Na trasie policjanci odnaleźli ślady, które prowadziły do rzeki Huczwa. Na miejscu pracują policjanci, nurkowie, strażacy z grupy poszukiwawczo – ratowniczej z Przemyśla, którzy przy użyciu sonaru sprawdzają koryto rzeki.

„Po raz kolejny apelujemy do wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę, która mogłaby pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie pod nr tel. (84) 696 62 80 lub 112” – apeluje Edyta Krystkowiak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.