Alarm przeciwpożarowy i ewakuacja centrum handlowego Felicity Lublin

felicity lublin
Centrum handlowe Felicity Lublin | fot. Dominik Wąsik

W czwartkowe popołudnie w centrum handlowym Felicity Lublin został ogłoszony alarm pożarowy. Z obiektu ewakuowano pracowników i klientów.

Do zdarzenia doszło w czwartek w centrum handlowym Felicity Lublin przy al. Witosa. Strażacy o godz. 15.12 zostali zaalarmowani przez centralę systemu przeciwpożarowego zainstalowanego w centrum handlowym.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej. Z centrum handlowego ewakuowano pracowników i klientów. Alarm okazał się fałszywy i po pół godzinie galeria działała już normalnie.

Doszło do awarii w centrali przeciwpożarowej. Firma, która nadzoruje ten system w galerii będzie teraz sprawdzać, dlaczego urządzenie wywołało alarm.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.