Alarm bombowy w popularnym liceum. Trwa przeszukiwanie budynku

Alarm bombowy w VIII LO w Lublinie
Alarm bombowy w VIII LO w Lublinie | fot. nadesłane

W środę rano w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie ogłoszono alarm bombowy. Dyrekcja otrzymała informację o podłożonym ładunku wybuchowym. Policjanci przeszukują budynek szkoły.

Alarm bombowy w liceum w Lublinie

O alarmie bombowym w VIII LO im. Zofii Nałkowskiej przy ul. Słowicza w Lublinie poinformował nas jeden z czytelników. Część uczniów opuściło sale lekcyjne i przeszło do sali gimnastycznej. Informację o alarmie bombowym w szkole potwierdza policja.

„Dyrekcja otrzymała informację o podłożonym ładunku wybuchowym. Na miejscu jest grupa rozpoznania minersko-pirotechnicznego” – powiedział nam nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Funkcjonariusze przeszukują pomieszczenia szkoły. Wszystko jednak wskazuje na to, że informacja o podłożonym ładunku wybuchowym jest fałszywa. Policjanci próbują ustalić autora wiadomości.

Aktualizacja: Alarm bombowy w liceum. Jedna z uczennic tej szkoły „dla żartu” zamieściła na Instagramie informacje o podłożonym ładunku

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zacznijmy od tego że tylko z dwie klasy były na sali gimnastycznej a reszta była zamknięta w klasach pod presją i strachem. Pozdrawiam 8 lo MAO

  2. Dzień był bombowy moim zdaniem, większość klas siedziała na tyłku w klasach więc jakby było bum to i tak by było po nas pozdrawiam

  3. Sprawa została załatwiona profesjonalnie według mnie
    Ta szkoła była i jest bezpieczna i nadal jest tak postrzegana przez nas