Alarm bombowy w hipermarkecie Tesco w Lubartowie

Alarm bombowy w hipermarkecie Tesco w Lubartowie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartek przed godz. 10 doszło do ewakuacji sklepu sieci Tesco w Lubartowie. To działania związane z otrzymaną wiadomością, w której ktoś poinformował, że w sklepie może znajdować się bomba.

Policjanci informację o podłożonej bombie w sklepie sieci Tesco przy ul. Lubelskiej w Lubartowie otrzymali w czwartek przed godz. 10. Zarządzono natychmiastową ewakuację budynku sklepu – 20 pracowników i 30 klientów.

Po ponad dwóch godzinach przeszukiwań wszystkich pomieszczeń sklepu policjanci nie znaleźli materiałów pirotechnicznych. Sklep już funkcjonuje normalnie.

Podobne alarmy o podłożonych ładunkach wybuchowych w sklepach sieci Tesco otrzymano we Wrocławiu, Katowicach i Inowrocławiu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Najwyraźniej ktoś się bawi w woj.lubelskim i robi zamęt. Nie moźna namierzyć osobnika kto to dxwoni lub zostawia jakieś pakunki?Chyba będęę robić zakupy w małych osiedlowych sklepikach.