Alarm bombowy w galerii handlowej Vivo Lublin. Ewakuacja pracowników i klientów

95917864 626461121413555 7632897006641348608 o
Ewakuacja galerii handlowej Vivo Lublin (dawniej Tarasy Zamkowe) | fot. czytelniczka Agnieszka

W poniedziałek służby otrzymały zgłoszenie o podejrzeniu podłożenia ładunku wybuchowego na terenie galerii handlowej Vivo Lublin. Na miejsce została wysłana straż pożarna i policja.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 18.20. Do galerii handlowej Vivo Lublin przy al. Unii Lubelskiej dotarł mail z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego. Na terenie obiektu miała znajdować się torba z bombą, która ma zostać zdetonowana za 30 minut.

Na miejscu pracują policjanci i strażacy, którzy przeszukują całą galerię handlową w poszukiwaniu ładunku wybuchowego. Trwa ustalenie, kto jest odpowiedzialny za przesłanie takiej informacji. Klienci i pracownicy czekają na dworze przed drzwiami wejściowymi do obiektów handlowych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.