Akademia Teatralna Młodego CSK — wiosenne warsztaty artystyczne

grafika Akademia Teatralna Młodego CSK
fot. Materiał organizatora

Jeśli kochacie teatr i aktorstwo. Jeśli chcecie poznać fajnych ludzi i doświadczyć czegoś niezwykłego. Jeśli marzycie o aktorstwie lub innych zawodach związanych ze sztuką teatru i filmu – to jest grupa dla Was.

Akademia Teatralna

Działa od 2022 roku – w ramach zajęć uczestnicy spotkali się m.in. z Danielem Salmanem (warsztat aktorski), Marcinem Wąsowskim (warsztat dramy), Adamem Organistą (warsztat IMPRO), Adrianną Sawczuk (ruch sceniczny) Pawłem Korbusem (warsztat performabe), Bartoszem Gorzelem (warsztat filmowy).

Będziemy tworzyć teatr „z nas”, ale także na bazie autorskich scenariuszy lub współczesnych sztuk teatralnych. Uwielbiamy eksperymentalne podejście do pracy teatralnej zakładające czerpanie z pomysłów, wrażliwości i talentów uczestników.

Warsztat interdyscyplinarny – aktorstwo dramatyczne, dykcja, ruch sceniczny, interpretacja tekstów, improwizacja, Improv, świadomość ciała, relaksacja, śpiew, emisja głosu!

W marcu – warsztat emisji głosu

Dominika Jarosz — logopedka, animatorka kultury, recytatorka i instruktorka recytacji, koordynatorka lubelskich festiwali i konkursów recytatorskich oraz teatralnych, absolwentka studiów podyplomowych „‬Rehabilitacji zaburzeń głosu”, członkini Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji Głosu oraz Koła Miłośników Żywego Słowa przy Towarzystwie Miłośników Języka Polskiego

Edmund Kuryluk — bardziej edukator niż nauczyciel — teatrolog, animator kultury, śpiewak, aktor, producent teatralny, reżyser. Od 17 lat współtworzy i organizuje międzynarodowe festiwale muzyczne i teatralne, konferencje naukowe i seminaria, warsztaty i lekcje z zakresu teatru i muzyki. Jako śpiewak zajmuje się rekonstrukcją muzyki tradycyjnej oraz wykonawstwem muzyki bel canto.

A w kwietniu…

Warsztat aktorski z Magdaleną Sztejman – absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od początku kariery zawodowej związanej z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Niezrównana w rolach komediowych.

Kiedy: Poniedziałki, 17.00 – 19.00
Cena: 50zł/m-sc | Kasa CSK oraz https://bilety.csklublin.pl
Zapisy: Formularz zapisu
Dla kogo: Młodzież 13-18 lat
Gdzie: Klub Muzyczny i inne przestrzenie

NABÓR DO GRUPY TRWA DO 29 MARCA

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.