Agresywny pasażer nie chciał zapłacić za kurs. Wybił szybę w taksówce

Taxi Lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci zatrzymali 28-latka, który po skorzystaniu z taksówki, nie chciał zapłacić za przejazd. Mężczyzna był agresywny, wulgarny i w napadzie złości wybił tylną szybę w taksówce.

Nie chciał zapłacić za kurs, więc wybił szybę w taksówce

Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci otrzymali w poniedziałek po godz. 16. Z dyżurnym skontaktował się taksówkarz, który oświadczył, że jeden z klientów nie chce zapłacić za kurs. Mężczyzna miał być agresywny, wulgarny i mocno pijany.

Na miejsce od razu wysłano najbliższy patrol ruchu drogowego. Na miejscu policjanci zastali agresywnego 28-latka, który jak się okazało podczas awantury z kierowcą wybił tylną szybę w taksówce. Mężczyzna nie zamierzał zapłacić za kurs.

„Podczas legitymowania okazało się, że 28-latek jest osobą wielokrotnie karaną i aktualnie poszukiwaną przez prokuraturę. Badanie alkomatem wykazało 3 promile” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

28-latek po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty zniszczenia mienia. Może mu grozić do 5 lat więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.