Afrykański upał nad Polską. W weekend znów ochłodzenie

Nad Polską właśnie znajduje się gorące powietrze znad Afryki i Morza Śródziemnego. Już od czwartku słupki termometrów przekroczą 30 stopni, a w piątek będzie jeszcze cieplej.

W czwartek termometry pokażą nawet 29 stopni Celsjusza w Lublinie. W piątek będzie jeszcze cieplej. Najwyższą temperaturę oczekuje się w Lublinie, gdzie termometry wskażą aż 32 stopni Celsjusza.

Taki klimat w Polsce utrzyma się tylko przez dwa dni – na weekend znów zrobi się chłodniej, chociaż nadal ciepło. W sobotę w Lublinie termometry pokażą 21 stopni Celsjusza, oraz ponownie przejdą burze. W niedzielę temperatura sięgnie również 21 stopni, lecz tym razem bez burz.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Widzę, że panowie nie wiedzą co to jest klimat, więc zachęcam do zapoznania się z tym słowem