„A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady?” – znajomy tekst? WIB Wycieczki oderwą Cię od codzienności!

Miiasto z lotu ptaka Wib Wycieczki
weekendowa wycieczka z WIB Wycieczki | fot. nadesłane

WIB Wycieczki to biuro turystyczne z Lublina realizujące wycieczki autokarowe w Polsce i Europie. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do grup. Jest to jedno z najszybciej rozwijających się biur turystycznych w mieście. Jak zaplanować urlop, czy weekend? Jakie są zalety korzystania z ofert biur turystycznych i kto może z nich korzystać? WIB Wycieczki spieszy z odpowiedzią!

Dla kogo realizowane są wyjazdy?

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim oferty dla osób indywidualnych, które chcą zobaczyć ciekawe zakątki Polski i Europy. Bieżące propozycje zawsze znajdują się na stronie, gdzie w bardzo prosty sposób można dokonać rezerwacji. Na tego rodzaju wycieczki może zapisać się każdy. Jeżdżą z nami osoby w pojedynkę, pary, jak i grupy. Uczestnicy są w różnym wieku, zarówno młodzi, jak i również osoby z bogatszym doświadczeniem życiowym. Jest to również dobra okazja do nawiązania nowych znajomości – atmosfera jest dla nas niezwykle istotna! Realizujemy również wycieczki integracyjne, firmowe, szkoleniowe, szkolne, dla każdej grupy możemy przygotować indywidualną ofertę i dorzucić niesamowite wspomnienia.

Stragan świąteczny
Jarmark świąteczny z WIB Wycieczki | fot. nadesłane

WIB Wycieczki rośnie w siłę!

Mimo młodego wieku biuro zrealizowało ponad 130 imprez turystycznych, a w bieżącej ofercie są zaplanowane kolejne dziesiątki wyjazdów! Oferta stale powiększa się zarówno o nowe kierunki, rodzaje wycieczek, atrakcji, jak też zakres działania. Oświadczyny w trakcie nocnego rejsu? Prezent dla bliskiej osoby? A może zwyczajnie potrzebujesz wyrwać się z domu? Powiedz czego potrzebujesz, a nasi Specjaliści znajdą najbardziej kreatywne rozwiązania!

Okiennice przystrojone świątecznie
WIB Wycieczki – Zimowa zagraniczna podróż | fot. nadesłane

„Nie mam tyle wolnego…” – z nami wystarczy weekend!

Mamy przygotowane dla naszych Uczestników wycieczki jednodniowe, weekendowe i kilkudniowe. W wolny weekend zobaczyć Budapeszt, czy Pragę? Nie ma sprawy! Wchodzisz na stronę i rezerwujesz! Tylko tyle wystarczy, aby ze zwykłego weekendu zrobić mini urlop, który pozwoli zapomnieć o codziennych bolączkach. Nasza załoga zawsze zadba o dobry nastrój wszystkich uczestników.

Świąteczny stragan
WIB Wycieczki Jarmark świąteczny | fot, nadesłane

Nigdy nie jeździłem z biurem turystycznym

Wycieczki zorganizowane przez biuro mają wiele zalet. Jedną z nich jest zdecydowanie możliwość integracji już w trasie. Na każdym wyjeździe jest dedykowany Pilot, który opiekuje się Uczestnikami oraz dba o dobrą organizację. Należy przy tym pamiętać, że wybierając wyjazd z biurem, nie musisz przejmować się parkingami, komunikacją miejską, biletami, czy choćby komunikacją w innym języku w przypadku wycieczek zagranicznych – Załoga zawsze służy wsparciem. Nie da się również zapomnieć o naszych niezawodnych Przewodnikach! Do współpracy zawsze zapraszamy osoby,  które mają szeroki zakres wiedzy o danym mieście, potrafią zainteresować słuchaczy, a jednocześnie mają pasję do tego co robią. Dbamy o to, aby całość uzupełniała się, żeby Uczestnikom pozostawić niesamowite wspomnienia!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.