500 zł, 10 pkt i utrata prawa jazdy. Pędził motocyklem 139 km/h w zabudowanym

Motocyklista z Łukowa jeszcze dobrze nie rozpoczął sezonu motocyklowego, a już pożegnał się z prawem jazdy na 3 miesiące.

 

W poniedziałkowe południe policjanci z łukowskiej drogówki patrolowali lokalne drogi. W miejscowości Tuchowicz zauważyli motocyklistę, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Policyjny pomiar wykazał, że motocyklista jechał z prędkością 139 km/h, czyli o prawie 90 km/h za szybko.

 

Policjanci zatrzymali kierującego motocyklem marki Honda do kontroli. Kierowcą okazał się 29-letni mieszkaniec gminy Łuków, który za jazdę z nadmierną prędkością ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 zł oraz 10 punktami karnymi. Na najbliższe 3 miesiące musi się pożegnać również ze swoimi uprawnieniami do kierowania.

 

Wideo

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.