45-latek postrzelony w głowę. Przy pomocy szpadla i wiatrówki wyjaśniali sobie przepisy ruchu drogowego

wiatrówka
fot. KPP Świdnik

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia, do którego doszło na drodze serwisowej w Janówku. Jeden z kierujących ściął zakręt, zmuszając drugiego do hamowania. Następnie obaj kierowcy zatrzymali się i wysiedli z pojazdów.

Po słownej utarczce ruszyli na siebie

W środę dyżurny świdnickiej jednostki został powiadomiony, że w miejscowości Janówek na drodze serwisowej kierujący samochodem marki Renault 45-latek został postrzelony w głowę z wiatrówki na gumowe kulki. Sprawcą miał być kierowca drugiego pojazdu Renault, który zajechał mu drogę swoim samochodem.

Okazało się, że 44-latek, który strzelił z wiatrówki, po zdarzeniu odjechał z miejsca, a potem poszedł na Komisariat Policji w Piaskach. Tam zgłosił, że został zaatakowany przez innego kierowcę szpadlem i oddał w jego kierunku kilka strzałów z wiatrówki.

Jak się okazało, obaj mężczyźni odnieśli niewielkie obrażenia. Badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi. Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.