Poszukiwacze z KMP w Lublinie ustalili, że poszukiwany 33-letni obywatel Rumunii ukrywa się na terenie Lublina. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych na parkingu jednego z marketów budowlanych.
Był agresywny i stawiał opór
Funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie ustalili, że poszukiwany 33-letni obywatel Rumunii ukrywa się na terenie Lublina. Mężczyzna poszukiwany był od ponad roku ENĄ (Europejski Nakaz Poszukiwania) i czerwoną notą Interpolu.
Działania lubelskich poszukiwaczy doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego i jego zatrzymania. Obywatel Rumunii został zatrzymany na terenie parkingu jednego z marketów budowlanych w Lublinie. W chwili zatrzymania był bardzo agresywny, stawiając czynny opór. Był też bardzo zaskoczony, tym, że został namierzony przez policjantów.
33-latek poszukiwany był za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu dokonane w Rumunii. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie prawie 9 lat.
Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię