33-latek rzucił się z nożem na matkę. Powtarzał, że „musi to zrobić”

33-latek z Kraśnika usiłował zabić matkę nożem
33-latek z Kraśnika usiłował zabić matkę nożem | fot. KPP Kraśnik

Do tymczasowego aresztu trafił 33-latek z Kraśnika, który usiłował zabić swoją matkę. Rannej kobiecie udało się uciec z mieszkania. Mężczyzna od kilku dni miał się dziwnie zachowywać.

33-latek zaatakował nożem matkę

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w Kraśniku. Policjanci otrzymali zgłoszenie o agresywnym i pobudzonym mężczyźnie, który miał zaatakować nożem swoją matkę. Na miejscu policjanci zastali na zewnętrz przestraszone małżeństwo. Ranną kobietą zajął się zespół ratownictwa medycznego.

Policjanci weszli do środka domu i obezwładnili 33-latka, który miał jeszcze na sobie świeże ślady krwi. Wstępne ustalenia wskazywały na to, że 33-latek od kilku dni dziwnie się zachowywał. Tej nocy bez powodu podszedł do siedzącej na kanapie matki i zaatakował ją nożem do tapet, raniąc ją w rękę i łamiąc przy tym ostrze.

Kobieta uciekła do kuchni, wtedy 33-latek wziął kolejny nóż do ręki i dalej atakował, próbując ugodzić matkę. Powtarzał, że „musi to zrobić”. Za chwilę do kuchni wbiegł ojciec, który zaczął odciągać 33-latka, umożliwiając ucieczkę kobiety na zewnątrz i wezwanie pomocy.

Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa w warunkach recydywy, a także znęcania się psychicznego nad matką. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Policjanci poinformowali, że wcześniej nie mieli sygnałów, że w domu może dziać się coś niepokojącego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.