30-latka wpadła z narkotykami na ulicy. Na widok patrolu zaczęła się dziwnie zachowywać

marihuana narkotyki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Doświadczeni policjanci często już na pierwszy rzut oka potrafią prawidłowo ocenić, czy dana osoba ma coś na sumieniu i czy świadomie nie próbuje czegoś ukryć. Tak też było w przypadku 30-latki, którą wylegitymowali policjanci.

Na widok policji zaczęła się dziwnie zachowywać

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na ul. Lubartowskiej w Lublinie. Policjanci operacyjni z 2. komisariatu zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie idącej ulicą kobiety. Policjanci od razu zorientowali się, że może mieć coś do ukrycia.

W trakcie legitymowania okazało się, że 30-latka posiada przy sobie dwa zawiniątka z suszem konopi. W związku z tym mieszkanka Lublina została zatrzymana, a policjanci postanowili przeszukać jej dom.

W trakcie czynności okazało się, że w mieszkaniu posiadała znacznie więcej narkotyków. Łącznie operacyjni zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany, wagi oraz młynki do mielenia ziela konopi.

Kobieta usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu trafiła do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.