3. urodziny Tarasów Zamkowych. Był tort, koncert zespołu Enej i zdjęcia z Blowkiem

Koncert zespołu Enej w Tarasach Zamkowych | fot. Jakub Pecio // Spotted Lublin

Tarasy Zamkowe w ten weekend obchodziły swoje trzecie urodziny. Koncert zespołu Enej, spotkanie z Blowkiem, konkursy i zabawy. Był też tort dla każdego, kto tego dnia przyszedł do galerii.

Karol Gązwa, szerszej publiczności znany jako Blowek, ma 3,4 miliona subskrypcji, 625 milionów wyświetleń i tysiąc filmów na kanale, który działa już od sześciu lat – ale najlepszy dowód na to, jaką cieszy się popularnością to tłumy w Tarasach Zamkowych zgromadzone tylko po to, by przybić piątkę i zrobić selfie ze swoim idolem. Blowek odwiedził Lublin z okazji trzecich urodzin Tarasów Zamkowych.

Drugiego dnia odbyły się pokazy taneczne lokalnych szkół. O godz. 16 na teren głównego holu galerii wjechał gigantyczny tort urodzinowy. Jednym z konkursów było policzenie wszystkich świeczek na urodzinowym torcie. Do wygrania były trzy skutery miejskie Piaggio Vespa.

Punktem kulminacyjnym dwudniowej imprezy był koncert zespołu Enej. Po koncercie fani mogli wziąć sobie autograf lub zrobić sobie zdjęcie z muzykami. Trzecie urodziny Tarasów Zamkowych przyciągnęły tłumy mieszkańców.

Koncert zespołu Enej w Tarasach Zamkowych | fot. Jakub PecioKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.