3. Nocna Mila Niepodległości w Lublinie [TRASA]

nocna mila 8
Nocna Mila Niepodległości w Lublinie | fot. organizator

Już w najbliższą niedzielę 11 listopada ulicami Lublina pobiegnie 3. Nocna Mila Niepodległości. W biegu weźmie udział blisko 600 uczestników. Będą utrudnienia w ruchu.

Nocna Mila Niepodległości jest patriotyczną imprezą sportową, coroczne towarzyszy obchodom Święta Niepodległości. Biegi na dystansie 1609 metrów dedykowane są uczniom, rodzicom i nauczycielom.

– Tegoroczna edycja już na etapie zapisów elektronicznych do biegu przerosła nasze oczekiwania. W niespełna 3 dni i 9 min. zapisało się 601 zawodników. Limit wynosił 555 osób – mówią organizatorzy.

Bieg rozpocznie się w niedzielę 11 listopada o godz. 17.00. Uczestniczy wystartują spod Poczty Głównej (Plac Litewski) w Lublinie w dwóch grupach w odstępie 15 minut. Bieg poprzedzi uroczysta zbiórka o 16:40.

Metą będzie Rynek Starego Miasta przy Trybunale Koronnym. – Nie prowadzimy zapisów w dniu biegu. Po ukończeniu biegu na każdego zawodnika czeka unikalny w skali kraju medal niepodległości uzupełniający kolekcję medalową stulecia wraz z planszą kolekcjonerską – dodają organizatorzy.

Trasa Biegu: Poczta Główna, plac Litewski, Krakowskie Przedmieście, plac Łokietka, ulice: Bramowa, Jezuicka, Dominikańska, Archidiakońska, Plac po Farze, Grodzka, Rybna, plac Rybny, Noworybna, Olejna, Bramowa, Rynek.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.