3-latka chodziła po klatce schodowej, prosząc o jedzenie. Jej matka "imprezowała" w domu

Pozostawiona bez opieki 3-letnia dziewczynka chodziła po klatce schodowej jednej z kamienic przy ul. Kunickiego w Lublinie. Dzieckiem zaopiekowała się sąsiadka. Jak się okazało, jej matka była pijana.

 

W sobotę kilka minut po godz. 17 policjanci zostali powiadomieni o odbywającej się imprezie w jednym z mieszkań przy ul. Kunickiego w Lublinie. Zgłaszająca powiadomiła też, że 3-letnia córka właścicielki mieszkania chodzi po klatce schodowej bez opieki. Na miejsce został wysłany „Przyjazny Patrol”.

 

Policyjny patrol zlokalizował mieszkanie, w którym znajdowała się 3-latka. Sąsiedzi poinformowali funkcjonariuszy, że dziewczynka zapukała prosząc o jedzenie. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Mała została przebadana i pozostawiona pod opieką cioci.

 

Policjanci weszli także do mieszkania 25-letni matki, gdzie trwała „zakrapiana” impreza. Kobieta znajdowała się w towarzystwie czterech mężczyzn. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miała w organizmie ponad promil. Została zatrzymana do wytrzeźwienia.

 

Policjanci sprawdzają teraz czy kobieta nie naraziła dziecka na utratę zdrowia, bądź życia. Sprawa trafi do sądu ds. rodziny i nieletnich.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.