29-letni Kamil Niemiec z Chełma zaginął w Holandii. Może przebywać w naszym regionie

45805386 899152513809005 1224830467006529536 o
Zaginął 29-letni Kamil Niemiec z Chełma | fot. nadesłane

Rodzina i holenderska policja poszukują 29-letniego Kamila Niemca z Chełma, który w ubiegły piątek zaginął w Holandii. Mężczyzna może przebywać w naszym regionie.

Do zaginięcia 29-latka doszło w piątek 9 listopada w Holandii. Mężczyzna jeszcze w piątek przebywał na terenie Holandii, lecz w godzinach popołudniowych kontakt z nim się urwał. Kamil pochodzi z Chełma, ale od jakiegoś czasu mieszka w rodziną w Holandii.

– Nie wiemy gdzie teraz przebywa, gdyż nie ma on telefonu i nie mamy z nim kontaktu. Podejrzewamy, że zachorował i teraz ucieka, próbuje się ukryć. Także nie wiemy czy będzie chciał z kimkolwiek rozmawiać. Może postrzegać innych jako wrogów. Jest przestraszony i zdezorientowany – napisała do naszej redakcji rodzina Kamila.

Jak informuje rodzina, 29-latek był widziany w niedzielę 11 listopada w Lublinie, Janowie (koło Chełma) i Chełmie. Sprawa zaginięcia Kamila Niemca została zgłoszona na holenderską policję.

Apel rodziny do mieszkańców Chełma i okolic. Osoby, które widziały Kamila proszone są o kontakt z rodziną mężczyzny pod nr tel. +31623809119.

//Aktualizacja

Udało się znaleźć Kamila. W imieniu rodziny Kamila dziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy włączyli się w akcję poszukiwawczą i udostępniali post.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Bez sensu mogliście podać więcej informacji na co za co po co a nie napisaliscie to tak jak by był psychicznie chory i mógł kogoś zabić bo postrzega jak wrogów nie tylko ja tak to rozumiem znajomi podobnie to odbieraja