28-latek przekonał się, czym grozi lekceważenie przepisów ruchu drogowego

policja radiowóz
Policja | fot. Dominik Wąsik

Mężczyzna pędził z prędkością 127 km/h w terenie zabudowanym. Został zatrzymany przez biłgorajską drogówkę.

Nadmierna prędkość w terenie zabudowanym

Mężczyzna w miniony piątek po godzinie 17:00 pędził samochodem marki Audi w terenie zabudowanym z prędkością 127 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 77 kilometrów. Kierowca został zatrzymany w Hedwiżynie przez policjantów z biłgorajskiej drogówki.

Mężczyzna na trzy miesiące stracił uprawnienia do kierowania oraz otrzymał mandat karny w wysokości 2 500 złotych i 15 punktów karnych.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość wciąż jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.