26-latek z Lublina ukrywał w mieszkaniu ponad 2 kg narkotyków. Przy sobie miał amunicję

26-latek z Lublina zatrzymany za posiadanie narkotyków i amunicji
26-latek z Lublina zatrzymany za posiadanie narkotyków i amunicji | fot. KMP Chełm

Trzy najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie 26-letni mieszkaniec Lublina. W jego mieszkaniu funkcjonariusze ujawnili marihuanę i haszysz. W trakcie zatrzymania miał przy sobie amunicję.

W niedzielę rano policjant z chełmskiej komendy w drodze do służby zwrócił uwagę na porzucony uszkodzony samochód marki Audi w miejscowości Depułtycze Królewskie. O tym fakcie został powiadomiony dyżurny, które na miejsce wysłał patrol. Interweniujący funkcjonariusze zatrzymali w pobliżu 26-letniego mieszkańca Lublina.

Mężczyzna był nietrzeźwy, miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze znaleźli przy nim dwie sztuki amunicji, na którą nie miał pozwolenia. Przy wsparciu policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, w wyniku przeszukania miejsca jego zamieszkania zabezpieczono ponad 1,7 kilograma marihuany i ponad pół kilograma haszyszu.

W tej sprawie policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt dla zatrzymanego. Wczoraj Sąd Rejonowy w Chełmie przychylił się do wniosku i zastosował wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.  

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.