25 kg mniej i optymizm gratis!

PROJEKT ZDROWIE METAMORFOZA
PROJEKT ZDROWIE METAMORFOZA

Wystarczyło niespełna pół roku by Pani Teresa znów cieszyła się zdrowiem i lepszym samopoczuciem.

Każdy musi znaleźć jakiś powód do odchudzania, swoją motywację. Pani Teresa przede wszystkim chciała zadbać o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie a miłym skutkiem ubocznym zmian nawyków żywieniowych okazała się piękna nowa sylwetka.

Chęć zmiany na lepsze

Do zmian zmotywowali mnie przede wszystkim moi wspaniali synowie. Widziałam efekty kuracji w Gabinecie Projekt Zdrowie już u innych znajomych osób, więc postanowiłam, że ja też spróbuję. Bardzo bałam się na początku czy na pewno podołam, ale okazało się to wcale nie jest takie trudne. Zawsze lubiłam jeść tłusto, podjadałam, no i oczywiście kochałam słodkości. Kiedy po pierwszym tygodniu spojrzałam na wagę i okazało się, że waga spadła 2 kg, byłam zachwycona i utwierdziłam się w przekonaniu, że podjęcie kuracji było słusznym krokiem – mówi nasza bohaterka. W samej diecie zaskoczyły bohaterkę dwie rzeczy. – Jej niesamowita prostota i wysoka skuteczność. Okazało się, że utrzymanie w miarę stałych pór posiłków nie jest wcale takie trudne. Pani Dietetyk Projekt Zdrowie tak dobrała godziny moich posiłków i ich skład, że nie miałam najmniejszego problemu, aby zabierać je ze sobą do pracy – dopowiada Pani Teresa.

Kiedyś szybko męczyłam się wchodząc po schodach, dokuczały mi nadmiernie obciążone kolana i biodra, sama nie wiedziałam co mi jest, a teraz nareszcie czuję się lekko, mam mnóstwo energii i wszystkie dolegliwości minęły – mówi Pani Teresa.

Osiągnięte przez  Panią Teresę efekty to oczywiście wynik fachowej i specjalistycznej opieki dietetyka Projekt Zdrowie, ale też przyjaznej, rodzinnej wręcz atmosfery panującej w Gabinecie. – Fachowa wiedza to jedno, ale życzliwe wsparcie również ogromnie mobilizowało. Wiedziałam, że ktoś nie tylko mnie pilnuje, ale kibicuje i trzyma za mnie kciuki. Obecnie jestem już po etapie stabilizacji wagi i jak na razie pięknie się utrzymują osiągnięte efekty – mówi Pani Teresa. Wszystkim polecam kurację w Gabinecie Dietetycznym Projekt Zdrowie. Niektórzy już z niej skorzystali, oczywiście z sukcesem.

Zapisz się już dziś

Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szeroko rozumianej dietetyki. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może OSIĄGNĄĆ swój SUKCES!

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji pod numerem telefonu 512 575 156.

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE  CENTRA  DIETETYCZNE

e-mail: lublin@projektzdrowie.info

ul. Ametystowa 16
20-576 Lublin

Tel. 512 575 156

https://lublin.projektzdrowie.info/

Dietetyk Aneta Korniluk
Dietetyk Aneta Korniluk

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.