22-letni Damian odnalazł się na terenie Lublina. Rozpoznał go ochroniarz, gdy ten spacerował po galerii handlowej

Centrum handlowe Lublin Plaza
Centrum handlowe Lublin Plaza | fot. Dominik Wąsik

Zaginiony przed kilkoma dniami 22-letni Damian z Dęblina został odnaleziony. Jest cały i zdrowy – przekazała we wtorkowe policja. Młodego mężczyznę rozpoznał ochroniarz jednej z galerii handlowych w Lublinie.

22-letni Damian został odnaleziony w Lublinie

Przypomnijmy, że do zaginięcia 22-latka doszło w piątek 27 października na terenie Lublina. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał z najbliższymi żadnego kontaktu.

Dzień później jego torby podróżne i rzeczy osobiste zostały odnalezione pod sklepem Lidl przy ul. Białkowska Góra w Lublinie.

Młody mężczyzna na początku października przyjechał do naszego miasta, by podjąć studia na jednej z uczelni. Jak się finalnie okazało, tak się niestety nie stało.

Rodzina zgłosiła zaginięcie 22-latka na policję. Akcję poszukiwawczą prowadziła Komenda Powiatowa Policji w Rykach, lecz do działań zaangażowano również policjantów z Lublina.

We wtorek 31 października 22-latek został rozpoznany przez ochroniarza galerii handlowej Lublin Plaza przy ul. Lipowej, gdy ten spacerował po obiekcie. Pracownik ochrony od razu poinformował o tym funkcjonariuszy.

Interweniujący na miejscu policjanci potwierdzili, że młody mężczyzna jest osobą przez nich poszukiwaną jako zaginiona.

„Zaginiony 22-latek z Dęblina został odnaleziony cały i zdrowy na terenie Lublina. Nie zagraża mu żadne niebezpieczeństwo” – poinformowała mł. asp. Małgorzata Skowrońska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.