21-latek wszedł do wody i zaginął. Na plaży zostały jego rzeczy

Zaginięcie 21-latka w jeziorze Zagłębocze | fot. czytelniczka Ola

Wciąż nie odnaleziono 21-latka, który wczoraj postanowił wykąpać się w jeziorze Zagłębocze. Mężczyzna wszedł do wody i zaginął. Na plaży zostały jego rzeczy.

Trwa akcja poszukiwawcza nad jeziorem Zagłębocze w powiecie łęczyńskim. W czwartek około godz. 17 zaginął tam 21-letni mężczyzna. Jak udało nam się ustalić, spędzał tam czas z grupą znajomych. Wiadomo, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

– Nad jeziorem Zagłęboczem półtorej godziny temu wypłynął chłopak i ślad po nim zaginął. Policja przepytuje odpoczywających, na miejscu zdarzenia pozostały klapki oraz saszetka z dokumentami – napisała do naszej redakcji czytelniczka Ola.

W akcji poszukiwawczej nad jeziorem biorą udział trzy zastępy straży pożarnej, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie i policja.

Zaginięcie 21-latka w jeziorze Zagłębocze | fot. czytelniczka Ola


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.