21-latek jechał BMW 140 km/h w terenie zabudowanym. Dostał 2500 zł mandatu i stracił prawo jazdy

21-latek otrzymał 2500 zł mandatu i stracił prawo jazdy
21-latek otrzymał 2500 zł mandatu i stracił prawo jazdy | fot. KPP Puławy

Policjanci z puławskiej policji zatrzymali prawo jazdy 21-latkowi z BMW oraz ukarali go mandatem w wysokości 2500 zł. Powodem bardzo szybko jazda w terenie zabudowanym.

W terenie zabudowanym pędził 140 km/h

W miniony weekend, na drodze wojewódzkiej nr 801 Puławy-Dęblin, policjanci z puławskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę BMW, który przekroczył dozwoloną prędkość. W terenie zabudowanym jechał z prędkością 140 km/h.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h policjanci zatrzymali 21-latkowi prawo jazdy oraz ukarali go mandatem karnym w wysokości 2500 złotych. Na konto mężczyzny trafiło także 10 punktów karnych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.