19-latek za kierownicą audi uderzył w latarnię. Siła uderzenia wyrzuciła nastolatków z auta

Audi uderzyło w latarnię w Annopolu. Kierowca i pasażerka wypadli z auta
Audi uderzyło w latarnię w Annopolu. Kierowca i pasażerka wypadli z auta | fot. KPP Kraśnik

19-letni kierowca audi stracił panowanie nad autem, w wyniku czego wjechał w krawężnik i uderzył w latarnię. Siła uderzenia była tak duża, że wraz z 18-letnią pasażerką wypadli z pojazdu.

Wypadek w Annopolu 04.09.2021

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w Annopolu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego podróżował audi a3 od strony mostu w Annopolu w stronę Kraśnika wraz z 18-letnią mieszkanką gminy Annopol.

Na łuku drogi 19-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w krawężnik i latarnię, wskutek czego oboje wypadli z pojazdu na zewnątrz. Nieprzytomny kierowca i ranna pasażerka zostali przetransportowani do szpitala.

Ze względu na stan kierowcy nie było możliwości przebadania go na zawartość alkoholu lub środków odurzających, w związku z czym pobrano od niego krew do dalszych badań. Kamery monitoringu zarejestrowały moment wypadku.

Nagranie z wypadku w Annopolu

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.