17-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką. Został zatrzymany

Policjant
Fot. Pixabay

Do policjantów z łęczyńskiej komendy zgłosiła się 48-letnia mieszkanka powiatu łęczyńskiego, która opowiedziała o zachowaniu syna wobec niej. 17-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

Trafił do policyjnego aresztu

Do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej zgłosiła się 48-letnia mieszkanka powiatu łęczyńskiego, która poinformowała policjantów o zachowaniu syna wobec niej. Jak się okazało 17-latek od ponad pół roku znęcał się nad swoją matką zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nastolatek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Czytaj również: Motor Lublin: Klub wydał komunikat ws. limitu kibiców na najbliższe spotkania

17-latek zatrzymany przez policję
Zatrzymany nastolatek | Fot. KPP Łęczna

Tymczasowy areszt wobec 17-latka

Wczoraj sąd zastosował wobec 17-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Wkrótce młody mężczyzna odpowie przed sądem za znęcanie się nad matką oraz za dokonanie zaboru jej auta w celu krótkotrwałego użycia — informuje sierżant sztabowy Anna Brodaczewska.

Jaką karę powinien zastosować sąd wobec 17-latka?
Dodaj swój komentarz anonimowo

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.