15-latki z promilami i suszą marihuany

imag0323 e1412697518805

Źle mogła skończyć się przygoda 15 latek z alkoholem, gdyby nie interwencja policjantów. Dwie kompletnie pijane dziewczyny, z drgawkami, bez możliwości kontaktu trafiły najpierw do szpitala, później w ręce rodziców. Przy jednej z nich policjanci znaleźli susz marihuany. Sprawa nieletnich zajmie się sąd rodzinny.

Wczoraj po 22:00 puławscy policjanci udali się na interwencję na puławską Marinę. Tam miała znajdować się pijana młodzież. Na miejscu policjanci odnaleźli dwie młode dziewczyny, które leżały na ziemi, upojone alkoholem z drgawkami ciała. Kontakt z nimi był praktycznie niemożliwy. Przy jednej z dziewcząt policjanci odnaleźli susz marihuany. Na miejsce interwencji wezwano karetkę pogotowia, która zabrała je do szpitala. Policjanci powiadomili rodziców nieletnich. W ich obecności 15 lotki zostały zbadane na trzeźwość. Jedna z nich miła blisko promil, a druga półtora promila alkoholu w organizmie. Na szczęście ich zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Sprawą nieletnich zajmie się sąd rodzinny.

fot. spottedlublin.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.