13-latek bawił się zapałkami i doprowadził do pożaru pustostanu

pożar zapałka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci zatrzymali 13-latka, który jak wynika z ustaleń bawiąc się zapałkami doprowadził do podpalenia opuszczonego budynku na terenie gminy Horodło.

 

Wczoraj policjanci z Hrubieszowa ustalili i zatrzymali sprawcę, który doprowadził do podpalenia pustostanu. Okazał się nim 13-letni chłopiec. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, nastolatek z grupą znajomych przebywał na terenie opuszczonej posesji na terenie gminy Horodło. Bawiąc się zapałkami, zapalał je i rzucał w różnych kierunkach. Następnie w wyniku tego doszło do podpalenia budynku.

 

Trwają czynności zmierzające do ustalenia wartości strat poniesionych w wyniku pożaru. Teraz nastolatek odpowie za zniszczenie mienia przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.