12+12 piw GRATIS w Biedronce. Promocja na piwo tylko w sobotę [LISTOPAD 2022]

Biedronka promocja piwo 12 + 12 gratis
Biedronka promocja piwo 12 + 12 gratis | fot. Dominik Wąsik

Do sklepów Biedronka wraca promocja na piwo – 12+12 gratis. Oferta dotyczy wybranych marek i trwa tylko w sobotę 5 listopada 2022 r. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, by wziąć udział w promocji na piwo.

Biedronka 12+12 piw gratis LISTOPAD 2022

Promocja na piwo 12+12 gratis obowiązywać będzie tylko w sobotę 5 listopada we wszystkich sklepach sieci Biedronka. Promocją objęte są wybrane piwa w butelkach marek: Carlsberg, Captain Jack, Desperados, Heineken, Pilsner Urquell. Łączny limit piw w promocji na kartę Moja Biedronka wynosi 24 sztuki, w tym 12 za darmo. Piwa można mieszać dowolnie, zatem nie trzeba kupować 24 takich samych butelek.

Aby skorzystać z promocji na piwo 12+12 należy zrobić dodatkowe zakupy innych produktów na tym samym paragonie za minimum 29 złotych z kartą lub aplikacją Moja Biedronka. W kwotę min. 29 zł nie wliczają się piwa butelkowe objęte promocją, inne napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe i preparaty do początkowego żywienia niemowląt, a także płatności za jakiekolwiek usługi, w tym doładowania do telefonów, karty podarunkowe i ich doładowania.

Przy zakupie 24 piw objętych promocją, rabat o wartości 12 najtańszych piw zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane promocyjne piwa. Produkty zakupione w ramach promocji nie podlegają zwrotowi. Produkty dostępne do wyczerpania zapasów. Asortyment może się różnić w zależności od sklepu. Lista piw objętych promocją dostępna poniżej.

Promocja na piwo 12+12 Biedronka obowiązuje w sobotę 5.11 lub do wyczerpania zapasów.

Piwa w promocji 12+12 Biedronka – LISTOPAD 2022

  • Carlsberg
  • Captain Jack
  • Desperados
  • Heineken
  • Pilsner Urquell

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.