12-latka przechodziła przez jezdnię w zabronionym miejscu. Auto nie zdążyło zahamować

Policyjny radiowóz na sygnale
Policyjny radiowóz na sygnale | fot. Dominik Wąsik

W środę po południu w Lipniaku koło Lublina doszło do potrącenia nastolatki przez samochód osobowy. 12-latka została zabrana do szpitala.

Potrącenie w Lipniaku

Do zdarzenia doszło w środę (15.05) po godzinie 17:00 w miejscowości Lipniak koło Lublina. Z ustaleń policjantów wynika, że 12-latka przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, poza przejściem dla pieszych. Na prostym odcinku drogi została potrącona przez 76-letnią kierującą samochodem marki Nissan.

Dziewczynka w wyniku zdarzenia upadła na jezdnię. Została przewieziona do szpitala, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ruchu drogowego przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu. Obecnie trwa śledztwo mające na celu dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.