Zwracała się wulgarnie do obsługi restauracji. Jeden z klientów zwrócił jej uwagę – został pobity

mcdonalds
Restauracja McDonald's | fot. Dominik Wąsik

Do zdarzenia doszło w niedzielę w restauracji McDonald’s przy ul. Chemicznej w Lublinie.

 

– Dwaj mężczyźni stali w kolejce, czekając na fast-foody. Wtedy zauważyli kobietę, która w sposób wulgarny zwracała się do obsługi. Jeden z nich zwrócił jej uwagę na niestosowne zachowanie – relacjonuje Anna Kamola z lubelskiej policji.

 

Kobieta nie miała jednak sobie nic do zarzucenia. Bardzo szybko wywiązała się awantura, w trakcie której otrzymany posiłek wraz z napojami wypadły jej z rąk na podłogę. Kobieta zażądała, by mężczyzna zwrócił jej pieniądze. Ten jednak odmówił.

 

– Gdy obaj skierowali się do swojego pojazdu, drogę zagrodziło im dwóch rosłych mężczyzn. Zagrozili pobiciem, jeśli nie zostanie jej znajomej zwrócona rekompensata za zniszczony posiłek. 28-latek otrzymał cios w twarz najpierw od kobiety, a później od jednego z kompanów – dodaje Anna Kamola.

 

Mężczyzna przewrócił się na chodnik. W obawie o swoje zdrowie oddał napastnikom 100 złotych. Jego kolega, który w restauracji zwrócił kobiecie uwagę, zdążył uciec do samochodu.

 

O całym zdarzeniu powiadomiono policję. W poniedziałek zatrzymano trójkę napastników. Okazali się nimi mieszkańcy Lublina, 24-letnia kobieta i jej dwóch znajomych w wieku 26 i 34 lat.

 

– Ci dwaj notowani byli w policyjnych kartotekach. Wczoraj podejrzani zostali tymczasowo aresztowani – wyjaśnia Anna Kamola.

 

Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak nadal będą rozdawać 500 plus wszystkim to takie sytuacje będą codziennością. Niech się mnoży patologia…

  2. Prawda jest taka ze obaj cwaniakowali do tej kobiety, faktem jest tez ze była wulgarna w stosunku do obsługi, ale to Ci dwaj udawali bohaterów, taca sama jej nie wypadła i słusznie chciała żeby jej odkupili żarcie. Cwaniakowali a pózniej mało nie płakali a teraz policja… Ot kuhwa cwaniaczki

    1. Jakby nie była chamska to całej sytuacji by nie było. Nie potrafi się zachować to do koryta a nie pośród ludzi się przemieszczać.