Zwłoki w jeziorze Piaseczno. To 84-latek z Lublina

zbiornik jezioro piaseczno
Jezioro piaseczno - wakacyjny wypoczynek

W czwartek w jeziorze Piaseczno plażowicze odkryli zwłoki w wodzie. Mimo próby reanimacji nie udało się uratować mężczyzny.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godz. 16. Policjanci zostali wezwani na teren jeziora Piaseczno. Ze zgłoszenia wynikało, że plażowicze znaleźli dryfujące w wodzie ciało mężczyzny.

 

Przy pomocy ratowników udało się wydobyć na brzeg ciało, lecz mężczyzna nie dawał oznak życia. Mimo próby reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Przybyły na miejsce lekarz z pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.

 

Policjanci ustalili, że był to 84-letni mieszkaniec Lublina. Wykluczono też udział osób trzecich. Wiadomo, że mężczyzna prowadził aktywny tryb życia i prawdopodobną przyczyną śmierci było utonięcie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.