Zwłoki na przystanku autobusowym w centrum Lublina

Zwłoki na przystanku autobusowym przy ul. Zamojskiej w Lublinie
Zwłoki na przystanku autobusowym przy ul. Zamojskiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Trwa wyjaśniania okoliczności śmierci mężczyzny, który zasłabł i zmarł we wtorek na przystanku autobusowym w centrum Lublina. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Zwłoki na przystanku autobusowym

Do zdarzenia doszło we wtorek (17.01) około godz. 10.30 na przystanku autobusowym Zamojska 01 przy ul. Zamojskiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który najpierw zaczął kaszleć krwią, a następnie zasłabł i upadł na chodnik.

Kobieta, która była świadkiem tego zdarzenia, wezwała na miejsce pogotowie. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który podjął się reanimacji, lecz bezskutecznie. Życia mężczyzny nie udało się uratować.

Jak nam przekazał nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, ofiarą jest około 60-letni mężczyzna. Zwłoki leżały pod wiatą przystankową. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejscu był prokurator i technicy policyjni.

Przy mężczyźnie ujawniono dokumenty i telefon komórkowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Zgon prawdopodobnie nastąpił z przyczyn naturalnych. Policja ustala okoliczności zdarzenia, którego konsekwencją była śmierć człowieka.

Śmierć na przystanku

Zwłoki na przystanku autobusowym przy ul. Zamojskiej w Lublinie
Zwłoki na przystanku autobusowym przy ul. Zamojskiej w Lublinie
Zwłoki na przystanku autobusowym przy ul. Zamojskiej w Lublinie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.