Zwłoki młodych ludzi w Biskupicach. Zagadka śmierci wciąż nierozwiązana

ofiara dopalacze
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W środę odbyła się sekcja zwłok 17-letniej Nikolii i 22-letniego Damiana, których ciała w ubiegłym tygodniu zostały znalezione w domu w Biskupicach. Będą potrzebne kolejne badania.

Przeprowadzona sekcja zwłok nie wskazała przyczyny śmierci dwójki młodych ludzi, których ciała zostały znalezione w domu w miejscowości Biskupice Lubelskie niedaleko Świdnika.

– Nie mamy jeszcze wyników sekcji, które pozwoliłby powiedzieć co było przyczyną śmierci młodych ludzi. Potrzebne będą dalsze badania, których wyniki będą znane za około dwa tygodnie – mówi Marcin Nosowski, szef Prokuratury Rejonowej w Świdniku.

Wiadomo, że na ciałach nastolatki i jej kolegi nie było żadnych widocznych obrażeń. – Pod uwagę bierzemy wszystkie możliwe scenarusze m.in. przedawkowanie dopalaczy lub alkoholu – wyjaśnia Nosowski.

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę (5 sierpnia) w jednym z domów na terenie Biskupic Lubelskich. Bliscy 17-letniej Nikolii nie mogli się skontaktować z dziewczyną od 2 sierpnia. Jej wujek postanowił pojechać do jej domu i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

Gdy wszedł do domu, w jednym z pomieszczeń znalazła leżące zwłoki jej 17-letniej siostrzenicy i jej 22-letniego kolegi. Na miejscu pracowali śledczy pod nadzorem prokuratura. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Nikoletta i Damian zmarli kilka dni wcześniej. Ich ciała zdążyły się już częściowo rozłożyć.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.