Zwłoki mężczyzny wyłowiono z wyrobiska na terenie kopalni piachu

wyrobisko kopalnia piasek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W czwartkowy wieczór z wyrobiska na terenie gminy Frampol wyłowiono zwłoki 62-letniego mężczyzny. Policja i prokurator badają przyczyny jego śmierci.

Do zdarzenia doszło w czwartek w godzinach wieczornych na terenie gminy Frampol. Policjanci biłgorajskiej komendy zostali poinformowani o odnalezieniu ciała w stawie powstałym w wyrobisku na terenie kopalni piachu.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Jak ustalili policjanci denat to 62-letni mieszkaniec powiatu janowskiego. Wstępnie oględziny nie wskazują na udział w zdarzeniu osób trzecich.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które pozwolą ustalić przyczynę śmierci 62-latka. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

68 161441
Zwłoki mężczyzny wyłowiono ze stawu powstałego w wyrobisku na terenie kopalni piachu na terenie gminy Frampol | fot. KPP Biłgoraj

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.