Zwłoki mężczyzny w pustostanie. Ciało leżało tam kilka miesięcy

zwłoki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Białej Podlaskiej ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki zostały odnalezione w październiku w pustostanie na terenie miasta. Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzi czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, którego zwłoki znalezione zostało 16 października w pustostanie przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej.

Rysopis: mężczyzna w wieku 25-35 lat, ok. 175-180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, uzębienie pełne. Denat ubrany był w czarne spodnie dresowe marki „Domyos”, bluzkę z krótkim rękawem koloru ciemno szarego i czarne pantofle wsuwane.

Ciało mogło się znajdować w miejscu ujawnienia nawet kilka miesięcy. Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej pod nr tel. 83 344 83 73 lub z 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.