Zwłoki mężczyzny w przenośnej toalecie na dworcu PKS w Lublinie

DSC06489

W poniedziałek na dworcu autobusowym PKS w Lublinie znaleziono zwłoki mężczyzny.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek kilka minut przed godz. 15.00. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie dworca PKS znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się w plastikowej toalecie tzw. toi toiu stojącym na dworcu PKS, dokładnie na placu busów regionalnych przy ul. Ruskiej. Znalazł je jeden z kierowców, który natychmiast powiadomił policję.

 

– Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu wezwano prokuratora. Wstępnie możemy wykluczyć udział osób trzecich – informuje asp. Anna Kamola z lubelskiej policji.

 

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. – Bezpośrednią przyczynę jego śmierci poznamy po wykonaniu sekcji zwłok. Ta ma zostać przeprowadzona w ciągu najbliższych dni – dodaje asp. Kamola.

 

Policjantom udało się ustalić tożsamość mężczyzny. To 36-letni mieszkaniec Lublina.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.