Zwłoki mężczyzny w Bystrzycy. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie

DSC05159
Rzeka Bystrzyca przepływająca przez Lublin | fot. Dominik Wąsik

Zwłoki 49-letniego mieszkańca Lublina wyłowiono z rzeki Bystrzyca w okolicy ul. Nałkowskich. – Rodzina rano zgłosiła jego zaginięcie – informuje policja.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 11. Na telefon alarmowy zadzwonił jeden z mieszkańców Lublina, który przypadkowo zauważył w rejonie ścieżki rowerowej (w pobliżu ul. Nałkowskich) pływające zwłoki w rzece Bystrzyca. Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych, strażacy wyłowili ciało na brzeg.

– Były to zwłoki 49-letniego mieszkańca Lublina. Rano rodzina zgłosiła jego zaginięcie – informuje st. sierż. Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą określić szczegółowe przyczyny śmierci mężczyzny.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.