Zwłoki mężczyzny w Bystrzycy. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie

Rzeka Bystrzyca przepływająca przez Lublin | fot. Dominik Wąsik

Zwłoki 49-letniego mieszkańca Lublina wyłowiono z rzeki Bystrzyca w okolicy ul. Nałkowskich. – Rodzina rano zgłosiła jego zaginięcie – informuje policja.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 11. Na telefon alarmowy zadzwonił jeden z mieszkańców Lublina, który przypadkowo zauważył w rejonie ścieżki rowerowej (w pobliżu ul. Nałkowskich) pływające zwłoki w rzece Bystrzyca. Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych, strażacy wyłowili ciało na brzeg.

– Były to zwłoki 49-letniego mieszkańca Lublina. Rano rodzina zgłosiła jego zaginięcie – informuje st. sierż. Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą określić szczegółowe przyczyny śmierci mężczyzny.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.