Zwłoki 53-letniego mężczyzny. Zaniepokojeni bliscy rozpoczęli poszukiwania. Utonął w rzece

Koryto rzeki Biała Lada
Zwłoki w rzece Biała Lada. Mężczyznę odnalazła rodzina | fot. Policja

Wyszedł na zewnątrz, zaniepokojona rodzina długą nieobecnością 53-letniego mężczyzny wszczęła poszukiwania. Mężczyznę odnaleziono w zakolu rzeki w miejscowości Wola Radzięcka. Policja wykluczyła udział osób trzecich.

Utonięcie bez udziału osób trzecich

Dzisiaj w rzece Biała Łada, w powiecie biłgorajskim, znaleziono ciało 53-letniego mężczyzny. Doszło do utonięcia w miejscowości Wola Radzięcka, przy kładce. Zwłoki zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia badań sekcyjnych. Policjanci z Biłgoraja prowadzili działania na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Nie wykryto żadnych działań osób trzecich.

Rzeka Biała Łada - zakole
Miejsce odnalezienia ciała topielca | fot. policja

Rodzina szukała mężczyzny na własną rękę

Zaniepokojeni nieobecności 53-letniego mężczyzny bliscy, rozpoczęli jego poszukiwania. Nie zgłosili jednak zaginięcia policji. Ciało ujawniono w zakolu rzeki w pobliżu kładki w miejscowości Wola Radzięcka. Powiadomiono policję. Przybyli na miejscu technicy pracowali przy zbieraniu materiałów dowodowych. Wstępnie wykluczono przyczynienie się osób trzecich do śmierci mężczyzny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.