Zwężenie ruchu na jednej z lubelskich ulic. Utrudnienia dla kierowców

Korek samochodowy
Fot. Adobe Stock

Od czwartku 13 lipca, planowana jest wymiana nawierzchni bitumicznej na wybranych odcinkach z obu stron ulicy Niepodległości. Ruch będzie odbywał się dwukierunkowo.

Zwężenie ruchu w Lublinie

W związku z wymianą nawierzchni bitumicznej, od czwartku (13 lipca) na wybranych odcinkach z obu stron ul. Niepodległości wprowadzone zostanie zwężenie. Ruch będzie się odbywał dwukierunkowo. Planowane jest również, wprowadzenie objazdów dla komunikacji miejskiej. Utrudnienia potrwają do końca tygodnia.

Zmiana trasy linii nr 6 w dniu 13 lipca br. (czwartek) w godz. 8.00-15.00

Z uwagi na prace remontowe prowadzone przy ulicy Niepodległości, w dniu 13 lipca br. (czwartek) w godz. 8.00-15.00zmieniona zostanie trasa linii nr 6. Pojazdy zostaną skierowane do pętli przy ul. Daszyńskiego z pominięciem przystanków Niepodległości 01 i 02.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.