Żużlowy Motor Lublin wypuszcza swój nowy produkt dla kibiców. Tym razem to nie odzież ani gadżet

Żużlowcy Motoru Lublin w palarni kawy Coffee & Sons
Żużlowcy Motoru Lublin w palarni kawy Coffee & Sons | materiały prasowe

Wkrótce do sprzedaży trafi kawa w kolaboracji żużlowego Motoru Lublin z palarnią kawy Coffee & Sons z Biłgoraja.

Orlen Oil Motor Lublin x Coffee & Sons

Przed weekendem w mediach społecznościowych Orlen Oil Motoru Lublin zostały opublikowane zdjęcia przedstawiające żużlowców w palarni kawy Coffee & Sons w Biłgoraju. Już wtedy było wiadomo, że szykuje się kolaboracja lokalnej rodzinnej palarni z dwukrotnym Drużynowym Mistrzem Polski.

„Niedawno żużlowcy z Orlen Oil Motoru Lublin odwiedzili palarnię Coffee & Sons, aby osobiście przyjrzeć się procesowi palenia kawy, zgłębić różnice między ziarnami oraz wziąć udział w cuppingu. Podczas tego spotkania wybrali kawę, która zostanie specjalnie wypalona dla kibiców drużyny” – poinformował klub w komunikacie prasowym.

Dlaczego kawa?

„Pasja, precyzja, energia, wspólnota i rytuał – to wartości, które łączą zarówno kawę, jak i żużel. Obie dziedziny wymagają zaangażowania i miłości, dostarczają energii, budują społeczności i tworzą codzienne rytuały pełne radości i emocji. To te elementy łączą miłośników kawy i żużla we wspólnej pasji” – wyjaśnia klub w komunikacie.

Jakiego profilu kawy należy się spodziewać? – „Wspólnie wybrana kawa będzie charakteryzować się pełnym i bogatym smakiem, idealnie oddającym ducha sportowej rywalizacji i pasji, które towarzyszą zarówno zawodnikom, jak i kibicom” – informuje klub.

Mistrzowska Kawa Orlen Oil Motoru Lublin to mieszkanka arabiki i robusty. W profilu smakowym poczujemy czekoladę i nugat. Profil palenia to espresso. Premiera kawy już wkrótce.

ZDJĘCIA

Mistrzowska Kawa Orlen Oil Motoru Lublin
Mistrzowska Kawa Orlen Oil Motoru Lublin | materiały prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.