Żużel. W Lublinie górą deszcz. Mecz Orlen Oil Motor Lublin – Zooleszcz GKM Grudziądz przerwany

Ciemne chmury burzowe nad Lublinem
Ciemne chmury burzowe nad Lublinem | fot. Dominik Wąsik

Nie udało się dokończyć piątkowego meczu 8. rundy PGE Ekstraligi Orlen Oil Motoru Lublin z Zooleszcz GKMem Grudziądz w Lublinie. Zawody zostały przerwane po dziesięciu biegach z powodu opadów deszczu.

Mecz żużlowy w Lublinie przerwany przez deszcz

Intensywne opady deszczu w Lublinie spowodowały, że tylko dziesięć biegów udało się rozegrać w meczu Orlen Oil Motoru Lublin z Zooleszcz GKM Grudziądz.

W trakcie dziewiątego biegu zaczął padać mocny deszcz. Po kilkunastu minutach opadów główny sędzia Arkadiusz Kalwasiński postanowił przerwać i zakończyć zawody.

Górą okazali się być gospodarze, którzy zwyciężyli 40:20. Motor Lublin zgarnia dodatkowy punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu (92:58).