ZTM Lublin – z uwagi na pandemię – skraca godziny otwarcia Punktów Sprzedaży Biletów

Punkt sprzedaży biletów ZTM Lublin przy ul. Zielonej
Punkt sprzedaży biletów ZTM Lublin przy ul. Zielonej | fot. Dominik Wąsik

Od dziś punkty sprzedaży biletów ZTM przy ul. Nałęczowskiej i ul. Zielonej działają w nowych godzinach.

Nowe godziny otwarcia punktów ZTM Lublin

„Mając na względzie zapisy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21stycznia 2022 r., w celu zapobiegania zagrożeniu, zapewnienia bezpieczeństwa i ciągłości obsługi naszych klientów oraz w związku z panującą sytuacją pandemiczną od dnia 26 stycznia 2022 r. zmianie ulegają godziny pracy Punktów Sprzedaży Biletów ZTM w Lublinie zlokalizowane przy ul. Zielonej 5 i ul. Nałęczowskiej 14”

– informuje Monia Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Punkt sprzedaży biletów ZTM przy ul. Zielonej 5 od dziś działa w godzinach 9:00-17:00 (przed zmianą 7:15-16:45). Natomiast nowe godziny funkcjonowania punktu sprzedaży biletów i biura obsługi klienta przy ul. Nałęczowskiej 14 to 7:30-15:30 (wcześniej 7:15-16:45).

„Nowe godziny zapewniają utrzymanie obsługi pasażerów przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa zarówno im jak i pracownikom obsługi (praca na zmianę). Pozostajemy otwarci w godzinach zbliżonych do dotychczasowych niemniej w zróżnicowaniu zależnym od lokalizacji”

– wyjaśnia Fisz.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.