Zrób zakupy w piątek. W weekend 15 i 16 sierpnia sklepy będą zamknięte. Biedronka, Lidl, Kaufland, Żabka

sklep biedronka kasa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Biedronka

Z uwagi na święto przypadające w sobotę 15 sierpnia i niedzielę niehandlową 16 sierpnia przez cały weekend sklepy będą zamknięte. Zrób zakupy w piątek. Biedronka, Lidl, Kaufland, Żabka.

W nadchodzący weekend – 15 i 16 sierpnia – zamknięte będą sklepy, galerie i centra handlowe przez dwa dni. Zakupów nie zrobimy ani w sobotę ani w niedzielę. W tym tygodniu niezbędne zakupy musimy zrobić najpóźniej w piątek wieczorem, ponieważ w sobotę 15 sierpnia wypada dzień ustawowo wolny z uwagi na święto państwowe. Dodatkowo, sklepy są nieczynne w niehandlową niedzielę, 16 sierpnia.

Sklepy otwarte 15 sierpnia i 16 sierpnia mogą być tylko wtedy, gdy są prowadzone przez ich właścicieli. Wyjątkiem są również miejsca, gdzie pracownicy pracują na umowę zlecenie, a nie na umowę o pracę. I tak zakupy zrobimy np. w sklepach sieci Żabka, Lewiatan lub osiedlowych sklepach. Zakupów natomiast w tych dniach nie zrobimy w sklepach sieci Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan, Carrefour, Aldi.

Zakaz handlu w święta nie dotyczy stacji benzynowych, w których można kupić nie tylko paliwo, ale też artykuły codziennego użytku. Nie dotyczy też aptek, barów, restauracji czy hoteli.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.