Zostawił przed sklepem auto z włączonym silnikiem. Gdy wyszedł już go tam nie było

ukradł samochód łączna
Ten mężczyzna ukradł samochód przy ul. Polnej w Łęcznej | fot. KPP Łuków

Policjanci z Łęcznej poszukują mężczyzny ze zdjęcia, który ukradł zaparkowany przed sklepem samochód marki citroen berlingo. W środku auta były kluczyki.

Do kradzieży doszło w niedzielę po godz. 19 przed jednym z marketów przy ul. Polnej w Łęcznej. Do sklepu wszedł mężczyzna, który przed budynkiem sklepu zostawił samochód z włączonym silnikiem.

Nieuwagę właściciela auta wykorzystał nieznany dotąd sprawca, który po kilku minutach nieobecności kierowcy wsiadł do samochodu, po czym odjechał w nieznanym kierunku.

Jak się okazało, wizerunek sprawcy został zarejestrowany kilka minut przed kradzieżą w pobliskiej stacji paliw. Tam mężczyzna dokonał zakupu piwa, a nagranie sklepowe wskazuje, że mógł być pod wpływem alkoholu.

Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej tel. (81) 752-72-10 lub z najbliższą jednostką Policji. Policjanci zapewniają anonimowość.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.