Zostawił list pożegnalny i wyszedł z domu. Znaleźli go policjanci, miał rany i krwawił

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Policjanci odnaleźli mężczyznę, który zostawił list pożegnalny i wyszedł z domu, nie kontaktując się ze swoimi bliskimi. Został przekazany pod opiekę służbom medycznym.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 20. Dyżurny parczewskiej komendy został poinformowany, że po rodzinnej sprzeczce 32-latek wziął nóż i wyszedł z domu. W mieszkaniu rodzina znalazła pozostawiony list, w którym mężczyzna wyznał, że chce sobie odebrać życie.

Ogłoszona alarm i zaangażowano w akcję poszukiwawczą wszystkich policjantów. Na miejsce pojechał też przewodnik z psem tropiącym. Policjantów wsparli ochotnicy z miejscowej straży pożarnej. Po kilku godzinach poszukiwań mundurowi odnaleźli 32-latka, miał rany i krwawił. Mężczyzna w stanie przytomnym został przekazany służbom medycznym.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.