Został napadnięty, pobity i okradziony. Sprawcy rozboju są już w rękach policji

68 157134
Napadli i pobili mężczyznę, który wieczorem wracał do domu w Zakrzówku | fot. KPP Kraśnik

Policjanci zatrzymali sprawców rozboju, do którego doszło w Zakrzówku. Na mężczyznę wracającego do domu napadli dwaj mężczyźni, dotkliwie pobili go i zabrali pieniądze.

Jak wynika z ustaleń policjantów, do rozboju doszło wieczorem, kiedy pokrzywdzony wracał do domu. Nagle został napadnięty przez dwóch nieznanych mu nastolatków. Sprawcy dotkliwie go pobili, a następnie zabrali pieniądze. Łupem sprawców padły 200 dolarów oraz 190 złotych. Pobity mężczyzna trafił do szpitala, gdzie został opatrzony.

Po zgłoszeniu rozboju kraśniccy kryminalni rozpoczęli poszukiwanie sprawców. Okazali się nimi dwaj 17 i 18-letni mieszkańcy gminy Zakrzówek. W trakcie składania wyjaśnień przyznali się do dokonania napaści, a w trakcie przeszukań w ich miejscach zamieszkania policjanci odnaleźli zabrane poszkodowanemu pieniądze.

Młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dziś zostaną doprowadzeni do prokuratora z zarzutem dokonania rozboju, celem zastosowania środka zapobiegawczego. Młodym ludziom grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.