Żona skazanego próbowała wnieść narkotyki do więzienia. Teraz sama może tam trafić

Próbowała wnieść narkotyki do zakładu karnego | fot. KMP Biała Podlaska

Kobieta chciała wnieść do Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej narkotyki dla męża odsiadującego wyrok. Teraz sama może trafić do więzienia na trzy lata.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej. 28-letnia mieszkanka Łukowa przyszła w odwiedziny do męża, który odbywał tam karę pozbawienia wolności.

Podczas rutynowej kontroli strażnik ujawnił przy niej zawiniątko w opakowaniu po chusteczkach higienicznych. Wewnątrz znajdowała się substancja odurzająca. Na miejsce wezwani zostali bialscy policjanci, którzy potwierdzili, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Kobieta została zatrzymana do wyjaśnienia, a jej dom został przeszukany. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili niemal 5 gramów tego samego narkotyku.

Kobieta usłyszała już zarzut i przyznała się do winy. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.